MüzikMüzik HaberÖzel

Hadise ve Kaan Yıldırım Reynmen Yüzünden Mi Ayrıldı?

Beyaz TV'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında Hadise ve Kaan Yıldırım'ın ayrılık haberiyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Çiftin ayrılığında Reynmen'in etkili olduğu öne sürüldü.

Müzik Onair Açıklıyor! Türkiye’nin En Çok İzlenen Müzik Videoları Hangileri?

Daha önce Reynmen’in “Ela” şarkısında seksi kıyafetiyle dans eden Hadise, çok konuşulmuştu. Hadise’nin uzun süre gündemde kalan o videosunu Reynmen’in çektiği iddiası kulislerde dolanıyordu. İkilinin birlikte Taksim’deki bir otelde kaldıkları da iddia edilmişti.

Konuyla ilgili Reynmen ve Hadise sessizliğini korumuştu. Aradan aylar geçtikten sonra Hadise, Kaan Yıldırım ile ilişki yaşamaya başlamış ve bu sırada Hadise’nin Reynmen’in şarkısında dans ettiği videoyu Instagram hesabından kaldırması dikkat çekmişti. Hadise’nin çok sayıda beğeni alan bu videoyu Kaan Yıldırım istemediği için kaldırdığı konusu gündeme gelmişti.

Ünlü popçunun Kaan Yıldırım’dan ayrılmasında Reynmen’in etkili olduğu düşünülüyor. Ancak taraflardan konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/Lb7f6
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.