GündemSosyal

Hadise ve Reza Zarrab’ın Yazışmaları Dava Dosyasında: ‘Beni De Bitirdin Kendini De!’

Hadise'nin Reza Zarrab’la WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı bu konuşmaların ve sahilde el ele yürürken çekilmiş fotoğrafın dava dosyasına girdiği öne sürüldü.

Hadise’nin, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la aşk yaşadığı iddiaları geçen yıl magazin gündeminde geniş yankı bulmuştu. Haberin çıkmasının ardından Hadise’nin Reza Zarrab’la WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı bu konuşmaların ve sahilde el ele yürürken çekilmiş fotoğrafın dava dosyasına girdiği öne sürüldü.

Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye”de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği ilk kez Hürriyet’te, geçen yıl 17 Nisan 2021’de yayımlanmıştı.

Haberde, Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı. Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım’la birlikte olan Hadise, sosyal medya hesaplarından Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

Reza Zarrab ve Hadise’nin Fotoğrafı Dava Dosyasında

Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi. Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği iddia edildi.

Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini Amerika’da sahilde el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu öne sürüldü.

Bu gelişmelerin üzerine Hadise, konuyla ilgili dün akşam çarpıcı açıklamalar yaptı. Hadise, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda uzun bir süredir taciz ve tehdit altında olduğunu belirterek yapılan haberlere tepki gösterdi.

‘Haberler Çıkarsa İntihar Ederim Reza!’

Hadise’nin mesajının ardından Seren Serengil de Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Seren Serengil, sabah programda kanıtlarını açıklayacağını söyledi. Serengil yaptığı açıklamada, “Beyaz gömlek, beyaz sayfa aman biz kadınlar susmayın diye bütün ahlaklı, terbiyeli, düzgün yaşayan kadınları arkanıza almaya kalkmayın. Çünkü o ahlaklı, tertemiz yaşayan kadınların temsilcisi siz olamazsınız. Hiç kimsenin size hiçbir şantaj, tehdit yaptığı yok. Çünkü yarın her şeyiniz her yerde çıkacak diye, zaten daha önce de çıktı diye panik halindesiniz. Panik halindeki hallerinizi zaten sevgilinizle mesajlarınızda dile getirmişsiniz. ‘Reza yayın yasağı aldır. Reza haberler çıkarsa intihar ederim. Avukatını gönder Reza. Teşekkür ederim yayın yasağı aldırmışsın Reza deyip.” şeklinde konuştu.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.