GündemSosyalVitrin

Hadise ve Reza Zarrab Yazışmalarını Yayınlayan Gazeteci Yaşar Çakmak’ın Ofisi Basıldı!

Hadise ve Reza Zarrab’a ait olduğu öne sürülen Whatssap yazışmalarını haber yapan magazin gazetecisi internet haber sitesine erişim engeli getirildiğini söylemişti. Bunun üzerine Yaşar Çakmak’ın tehdit edildiği ve ofisinin basıldığı iddia edildi. ‘Yayımlayacağım daha çok şey bununla bitmedi’ diyen Yaşar Çakmak, Hadise ve Reza Zarrab’a ait uçak biletlerinin fotoğrafını yayınladı.

Ofisin Tabelasını Söküp Attılar

Magazin Burada’da yer alan habere göre, Haber Konseyi sitesinin ofisini bastılar. Ofisin tabelalarını söktüler. Yaşanan tüm bu korku dolu olaylar sonrasında Haber Konseyi sitesinin sahibi Yaşar Çakmak, Hadise ve Reza Zarrab’ın gizli gizli buluştukları uçak biletlerinin fotoğrafını yayınladı.

Çakmak’ın sahibi olduģu Haber Konseyi sitesi, Hadise ve Reza Zarrab haberini yayınladıktân kısa bir süre sonra Hack’lenmişti ve daha sonra haberi yapan Yaşar Çakmak sözlü olarak tehdit edilmişti.

Reza Zarrab’ın tehditlerine boyun eğmeyen gazeteci Yaşar Çakmak, bugün Haber Konseyi sitesinin ofisine yapılan baskın ile neye uğradığını şaşırdı. Sözlü tehditin fiziksel tehdit ve şiddete döndüğü anlar herkesi şaşkına çevirdi.Yaşar Çakmak’ı ofisinde tehdit edenler ofisin tabelasını söküp yere attılar.

Uçak Biletleri Ortaya Çıktı

Yaşadığı bu saldırı sonrası neye uğradığını şaşıran Yaşar Çakmak, Hadise’nin ve Reza Zarrab’ın sürekli inkar ettikleri o buluşmaların uçak biletlerini yayınladı. Biletlerin üzerindeki Hadise Açıkgöz yazısı her şeyi kanıtlar nitelikteydi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu