MüzikMüzik Haber

Hadise Yaşadığı Zorlu Süreci İlk Kez Anlattı: Endişeden Anksiyete Oldum…

Bir süre önce koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı yaşadığı zorlu süreci ilk kez anlattı. Ünlü şarkıcı koronavirüsle birlikte anksiyete bozukluğuna yakalandığını söyledi.

Bir süre önce koronavirüse yakalanan ünlü şarkıcı Hadise, yaşadığı zorlu süreci ilk kez anlattı. Ünlü şarkıcı koronavirüsle birlikte anksiyete bozukluğuna yakalandığını söyledi.

Hadise, yılbaşı akşamı gerçekleşen ‘O Ses Türkiye’nin kamera arkası görüntülerini Youtube kanalında yayınladı.

Hadise şunları söyledi;

“Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim. 2 hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca öksürdüm. Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu. Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Öksürük geçmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki koronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.