Müzikonair Hadise’den Alkışlanacak Hareket! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hadise’den Alkışlanacak Hareket!

Hadise, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında anne ve babasını kaybeden çocuklar için bir konser gerçekleştirdi. Konser geliri depremzede çocuklara bağışlandı.

Türkiye 6 Şubat tarihinde çok büyük bir yıkım yaşadı. Kahramanmaraş merkezli deprem tam 10 ili etkiledi. Binlerce insan hayatını kaybetti. Binlerce insan yaralandı…

Ünlü isimler, sivil toplum kuruluşları, gönüllü vatandaşlar bu yıkımın yaralarını sarmak için el ele verdi. Konserler düzenlendi, kampanyalar yapıldı. Gelirleri deprem bölgesindeki vatandaşlara destek olmak için toplandı.

GELİR DEPREMZEDE ÇOCUKLARA GİTTİ

Hadise de merkezi Kahramanmaraş olan ve 11 ilimizi etkileyen büyük depremlerde ailesini kaybeden çocuklar için sahne aldı.  Türk Eğitim Derneği (TED) tarafından organize edilen ‘Deprem Geleceğimizi Yıkmasın’ kampanyasına herhangi bir maddi karşılık beklemeden destek verdi. Konserin tüm geliri depremzede çocuklara bağışlandı.

PLAKET VERİLDİ

Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu Hadise’nin yanına gelerek, “Türkiye’nin geleceğine ışık oldunuz. Atatürk’ün kurduğu Türkiye’nin ilk sivil toplum kuruluşuyuz. Konserin geleceğiyle onlarca çocuğun geleceğine dokundunuz. Bu evlatlar sizindir ve size emanettir” dedikten sonra bir hazırlanan plaket verdi.

SAHNEDE DUYGULANDI

Duygu dolu anlar yaşayan Hadise;  “Bu gece benim değil ailesini kaybeden çocuklar için. Burada çok güzel bir gece yaşansın istiyorum. Çok kötü günler yaşadık ama bizi daha güzel bekliyor. Tekrar teşekkürler. Bu gece sizlerin sayesinde oldu” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu