Müzikonair Hadise’den Sürpriz Konser! TIR’ın İçinden Çıktı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hadise’den Sürpriz Konser! TIR’ın İçinden Çıktı!

Cesur sahne kostümleriyle gündemden düşmeyen Hadise, bir markanın yaptığı kampanya kapsamında Şişli’de bulunan bir mekanda gerçekleşen etkinlik kapsamında bir TIR'ın içinden çıkarak konser verdi.

Cesur sahne kostümleriyle gündemden düşmeyen Hadise, bir markanın yaptığı kampanya kapsamında Şişli’de bulunan bir mekanda gerçekleşen etkinlik kapsamında bir TIR’ın içinden çıkarak konser verdi.

Ünlü ismin renkli anları, anbean kameralara yansıdı. Hem özel hayatı hem de çıkardığı başarılı şarkılarla gündemden düşmeyen şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile 5 ay süren evliliğinin ardından kendini işe vermişti.

Çiftin birbirlerine olan yakınlığı aşk dedikodularını beraberinde getirmişti. Şarkıcı Hadise, son olarak geçtiğimiz gün bir markanın yaptığı kampanyanın sürprizi kapsamında Şişli’de bulunan bir AVM’nin önünde öğlen saatlerinde konser verdi.

AVM’deki insanların karşısına beklenmedik bir şekilde TIR’ın içinden çıkan ünlü isim, “Hiç beklemiyordunuz değil mi? Burda olmak çok güzel arkadaşlar, sanırım ilk kez Türkiye’de böyle bir şey yapılıyor” diye konuştu. “Bu güzel deneyimi beraber yaşadığımız için çok mutluyum” diyen Hadise, şöyle devam etti: Bugün enerjimizle ve neşemizle günümüzü güzelleştirelim. Sevenlerimi şaşırtmayı ve onlara eşsiz deneyimler sunmayı çok seviyorum. Benimle olduğunuz için teşekkür ederim. Hadi hep beraber şarkı söyleyelim.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)