EkranMüzikMüzik HaberSosyal

Hadise’ye “Çirkin” Demişti… Seren Serengil’in Pişti Olduğu O Fotoğraf Ortaya Çıktı

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde Hadise'nin çirkin olduğunu söylemişti. Bu sözlerin ardından Seren Serengil ile ilgili şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.

Seren Serengil, Beyaz TV’de sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında Hadise’yi eleştirmişti. Ünlü popçuyu çirkin bulduğunu söyleyen Serengil, Hadise’nin bir marka için çekilen resmini göstererek şunları söylemişti: “Makyajlı da makyajsız da çirkin. Güzel değil yani, bu fotoğraf güzel değil. Allah aşkına güzel mi bu? Tabii ki makyajsız değil, ona rağmen güzel değil

Dün Bartu Küçükçağlayan ile Melikşah Altuntaş’ın sunduğu Mücbir Sebepler programında Seren Serengil’in daha önce Hadise’nin giydiği bir kıyafetle verdiği poz ortaya çıktı. Sunuculardan Melikşah Altuntaş, Seren Serengil için “Böyle de çor olmaz” diye konuştu. Bol kahkahalı geçen yayında daha önce de Seren Serengil pek çok kez gündeme getirilmişti.

hadise seren serengil mücbir sebepler bartu küçükçağlayan melikşah altuntaş

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/uCD53
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.