MüzikMüzik HaberÖzel

Haftanın En Medyatik İsimlerinde Zirve Değişmedi

Müziğin medyadaki sesi Müzik Onair, ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Müzik Onair, Medya Takip Merkezi tarafından aylık olarak açıklanan ‘En çok konuşulan isimleri’ haftalık olarak okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor.

Medya Takip Merkezi (MTM) müzik dünyasında geçtiğimiz haftanın (10 – 16 Haziran) en çok konuşulan isimlerini açıkladı. MTM’den alınan istatistiklere göre, müzisyenleri ve ses sanatçılarını kapsayan listenin ilk 50 ismi belli oldu.

Zirvenin Sahibi Demet Akalın’ın

İstatistiklere göre ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz haftanın en medyatik ismi olarak listenin zirvesinde yer aldı. Ünlü şarkıcı Müzik Onair’in da aralarında bulunduğu yazılı, görsel, internet medyası dahil olmak üzere toplam bin 521 haber ile en çok konuşulan isim oldu.

İstanbul Yeditepe Konserleri’ndeki ‘Mihriban’ performansı çok konuşulan Demet Akalın, restoran açtığına yönelik haberlerle de magazin basınının bu hafta da en çok konuştuğu isim olmayı başardı. Demet Akalın’ı Yeditepe Konserleri’nde sahne alan Alişan takip etti. Alişan, 838 haberle en çok konuşulan ikinci isim oldu.

Üçüncü sırada ise Cumhurbaşkanlığı tarafından organize edilen Yeditepe Konserleri’nin açılışını yapan ünlü şarkıcı Ajda Pekkan yer aldı.

İşte geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan ilk 50 ismi:

Listeyi daha büyük görmek için üzerine tıklayın

Geçtiğimiz haftanın en medyatik isimleri için tıklayın

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.