Ana Sayfa » Müzik » Hakan Altun’dan Kariyeri İle İlgili Radikal Karar: Artık Çıkmayacağım…

Hakan Altun’dan Kariyeri İle İlgili Radikal Karar: Artık Çıkmayacağım…

oduller-reklam-banner

Demet Akalın ve Alişan’ın programına ‘müziği bıraktı’ gerekçesiyle katılmayan şarkıcının Hakan Altun olduğu iddia edilmişti. Hakan Altun’dan açıklama geldi.

Demet Akalın ve Alişan, programa konuk bulmakta zorlandıklarını ve ”İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar, ‘müziği bıraktım’ diyorlar. ” açıklamalarıyla dikkat çekmişti.

‘Gece Kulüpleri ve Barları Bırakacağım’

İsim vermeden hedef gösteren ikiliye yanıt Hakan Altun’dan geldi. Sosyal medyadaki söylentiler üzerine açıklama yapan Hakan Altun, ”Bizzat kendileri beni arayıp nazikçe programa davet ettiler. Ancak Bodrum’da yaşadığımı ve pandemiden dolayı 2020 yılında şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. 2021 yılında da gece kulüpleri ve barları bırakacağım” dedi.

Hakan Altun’un açıklaması;

”Son dönemde beni ve ekip arkadaşlarımı arayıp ‘Hakan Altun müziği bırakmış’ diye bir şeyler dolaşıyormuş ortalıkta. Bu kesinlikle yanlış anlaşılma. Sevgili Demet Akalın ve Alişan beni bizzat kendileri arayıp çok nazik bir şekilde programlarına davet ettiler. Ben de programın hayırlı, uğurlu olmasını diledim. Ancak Bodrum’da yaşadığımı, 2020 yılında pandemiden dolayı şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk, hem de riskli gruptayım ben. 2021 yılında da gece kulüplerini ve barları bırakıp inşallah müzikseverlerle sağlıklı günlerde konserlerde şarkı söylemeyi düşünüyoruz. Allah bu bedene sağlık verdiği sürece şarkı söylemeye devam edeceğim. Bizim haddimize değildir müziği bırakmak. Ancak müzik bizi bırakabilir”

 

 

Reklam
oduller-reklam-banner