MüzikMüzik Haber

Hakan Altun’un İsyanı Akım Mı Olacak? Bu Kez Ege Gitarının Tellerini Kesti

Kademeli normalleşme planına müzik sektörünün dahil edilmemesine ilişkin karar karşısında, Hakan Altun müzik aletinin tellerini keserek isyan etmişti. Bu kez şarkıcı Ege, gitarının tellerini kesti.

1 Haziran’dan itibaren uygulanmaya başlayan kademeli normalleşme planına müzik sektörünün dahil edilmemesi büyük tepki çekmişti. 1,5 senedir durgun olan sektöre vurulan bu darbeye karşı birçok sanatçı sesini yükseltmişti. O sanatçılardan Hakan Altun‘un tepkisi ise çok konuşulmuştu. Sosyal medyada paylaştığı videoda müzik aletinin tellerini kesen Altun, gündem olmuştu.

Hakan Altun’un bu hamlesi, müzik sektöründe adeta yeni bir akımın sinyallerini veriyor. Nitekim bu kez bir dönem pop müziğine damga vuran sanatçı Ege, gitarının tellerini keserek tepkisini ortaya koydu. Ege, Instagram’dan paylaştığı videoya “Yüzbinlerce insan aylardır evine ekmek götüremiyor. Hakk’ınız var mı?” notunu düştü.

YELİZ’DEN MESLEKTAŞINA DESTEK

Ege’nin meslektaşı Yeliz ise o anları paylaşarak “Önce Hakan Altun, şimdi Ege… Bunun ne kadar acı bir eylem olduğunu keşke anlasanız. Bu kadar vicdansızlık anca PES dedirtir” notunu düştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu