Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Hakan Kalgıdım – Derin Hikaye Yayında

Hakan Kalgıdım – Derin Hikaye Yayında

oduller-reklam-banner

Küçük yaşlardan beri müzikle iç içe olan ”Hakan Kalgıdım”; sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Ersen Kutluk’a ait olan ”Derin Hatıra”yı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
Müzisyen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve uzun süren müzik eğitiminin ardından Onur Selçuk koçluğunda ilk şarkısını tamamlayan ”Hakan Kalgıdım”; aşılmadık bir soundu bilindik melodilerle harmanladığı şarkısı ile müzik sektörüne yeni bir soluk kazandıracak.

”Hakan Kalgıdım” müzik sektörünü selamlayan ”Derin Hatıra” şarkısı ile ilgili duygularını ise şu sözlerle anlatıyor;
”Derin Hatıra ani bir karşılaşma ile tarafları esir alan tılsımlı halin şarkısı oldu. O hal içerisinde durmayı, dinlemeyi, öğrenmeyi, birbirlerinin yaralarını sarmayı keşfeden iki kişiye kuş bakışı bakan bir şarkı. Bu yolculuğun aklı durduran, dertlendiren tüm hallerine karşılık her defasında en iyi, en mutlu hissettiren anları hatırlatan o büyülü hissin şarkısı.”

Özgün, iddialı ve dikkat çekici tarzıyla gelecek dönemde adından sıklıkla söz ettirecek ”Hakan Kalgıdım”ın, kalbinin derinliklerine işleyen aşk hikayesini ise bambaşka bir bakış açısıyla başarılı yönetmen Çağla Çağlar çekti.
Türk pop müziğine yeni bir soluk getirmeye hazırlanan ”Hakan Kalgıdım”ın video klibi; rengiyle, dokusuyla ve sürükleyici hikayesiyle geniş yelpazede müzik tutkunlarının dikkatini çekecek.

”Hakan Kalgıdım”; klibiyle ilgili duygularını samimiyetle şu sözlerle dile getirdi;
”Derin Hatıra hayatımın ilk aşk ve ilişki sürecini en net ve yalın şekilde anlattığım şarkım oldu. Her şey kontrolüm dışında ve yeniydi. Tüm bu yeni hal içerisinde durdum, anladım ve öğrendim aşkı, aşık olmayı. Bu süreçte yaşadığım tüm dertli hallerin sonunda ise bana derinlerde ki en güzel hatıralarımı hatırlatan, mutlu eden bir yolculuk olarak kaldı tüm yaşadıklarım hafızamda. Şarkım, klibim ve dahası hepsi ona armağanım.”
”Hakan Kalgıdım”ın ”Derin Hikaye” şarkısı Doğan Music (DMC) etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında.

“Derin Hatıra” şarkı sözleri ile;

Seni bulduğumda elinde yaban yalnızlığınla
Durdum orda anladım da şefkatle kollarımda
Duydum aşkı dinledim öğrendim
Gördüm aynı yaramızı içlendim

Bizi bir yola koydu ani akıl tutuklu gönül dertli
Derin bir hatıraydı sanki hatırladıkça sevindirdi

Beni süründürür döner yüzünü güldürür
Sarar yaramı söndürür açar kanatır öldürür

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir