GündemSosyal

Halil Konakçı: LGBT Paçavrası Açan Ahlak Teröristlerine Devlet Engel Olmalı

Gülşen ve Reyhan Karaca'nın sahnede LGBT bayrağı açması magazin gündemine oturmuştu. Halil Konakçı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda bu konu hakkında tepkisini dile getirdi. 

Gülşen ve Reyhan Karaca’nın sahnede LGBT bayrağı açması magazin gündemine oturmuştu. O görüntüler sosyal medyada tartışma konusu yaratmıştı. İmam Halil Konakçı da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda bu konu hakkında tepkisini dile getirdi. Konakç

Halil Konakçı, eleştirisinde müzisyenlerin sahne kıyafetlerine de laflarını esirgemedi. Konakçı, yazısının devamında şarkıcıların LGBT’ye destek vermesine de tepki göstererek şu cümleleri kurdu: “Konserlerde iç çamaşırlarıyla sahneye çıkacak kadar imani ve ahlaki değerlerini kaybedip birde sahnede lgbt paçavrası açan bu ahlak teröristlerine devlet engel olmalı. Ey bu toprağın geleceğni düşünenler bu ahlak yoksunlarını dinlemeyin ve bunların şarkılarını medyada yayınlamayın”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.