Halit Kıvanç'ın Oğlu Ümit Kıvanç'tan Orhan Gencebay'a Sitem! -
GündemSosyal

Halit Kıvanç’ın Oğlu Ümit Kıvanç’tan Orhan Gencebay’a Sitem!

Ümit Kıvanç, önceki gün hayatını kaybeden duayen sunucu Halit Kıvanç'ın cenaze törenine dair sitem dolu bir çıkış yaptı.

Ümit Kıvanç, önceki gün hayatını kaybeden duayen sunucu Halit Kıvanç’ın cenaze törenine dair sitem dolu bir çıkış yaptı. Ümit Kıvanç, ”Babamın cenazesine gelip “görüntü veren” bazı ünlü veya yetkili kimseler, anneme veya bana başsağlığı dilemediler. Önde saf tutup “gözüktüler”, gittiler. Orhan Gencebay bunlardan biri, meselâ. Bazılarının varlığını sonradan öğrendik! Yahu ne ayıp!” dedi.
Halit Kıvanç’ın dün Zincirlikuyu Camii’nde düzenlenen cenaze törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, sanatçı Orhan Gencebay ile spor, sanat ve siyaset dünyasından birçok isim ile sevenleri katıldı.

Orhan Gencebay Bunlardan Biri!

Cenaze törenin ardından bazı ünlü isimlerin babasının cenazesine görüntü vermek için geldiğini ifade eden Ümit Kıvanç, “Babamın cenazesine gelip ‘görüntü veren’ bazı ünlü veya yetkili kimseler, anneme veya bana başsağlığı dilemediler. Önde saf tutup gözüktüler, gittiler. Orhan Gencebay bunlardan biri, meselâ.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)