GündemMüzikMüzik HaberSosyal

Halsey: Hamileliğimi sorgulamaya ne hakkınız var!

Türk sevgilisi Alev Aydın'dan bebek bekleyen Halsey, hamileliği ile ilgili yapılan yorumlara sinirlendi.

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Türk sevgilisi Alev Aydın’dan bebek bekleyen dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, hamileliği ile ilgili yapılan spekülasyonlara tepki gösterdi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda hayranlarını şaşırtan bir haber vermişti. Ünlü yıldız, sevgilisi Alev Aydın’dan bebek beklediğini takipçileriyle paylaşmıştı.

Bundan yıllar önce düşük yapmış olan 26 yaşındaki Halsey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Neden doğurganlık ve hamilelik ile ilgili spekülasyon yapıp yargıda bulunmak normal olsun ki” diye yazdı. Hamileliğinin yüzde 100 planlı olduğunu söyleyen şarkıcı “Bunun için çok uğraştım, Ama eğer başka bir şekilde de olsaydı yine çok mutlu olurdum” diye devam etti.

“Cinsiyet Algım Eşitlendi”

ABD’li şarkıcı, geçtiğimiz günlerde plajda çektirdiği fotoğraflarını yayınlamıştı. Hamile olmanın cinsiyet algısını eşitlediğini belirten Halsey, şu ifadeleri kullanmıştı: Vücudumla ilgili çok düşünüyordum. Kendinizin bu kadar çabuk değişmesini izlemek garip… Hamileliğin bana ‘kadınlık’ hakkında çok güçlü, ikili duygular vereceğini düşünmüştüm ama gerçekten cinsiyet algımı tamamen eşitledi.”

“Doğurganlığım Konusunda Agresif Olmak Zorundayım”

Dünya yıldızı, 20 yaşındayken bir sahne performansı sırasında bebeğini düşürmüştü. Üç yıl sonra katıldığı bir sohbet programında da karşısındaki genç dinleyiciler kendisini seyrederken bebeğini düşürdüğünü ve hiçbir şey olmamış gibi konsere devam etmek zorunda kaldığını anlatmıştı. Halsey, daha önce yaptığı bir açıklamada da, yumurtalarını dondurmaya karar verdiğini de anlatmıştı. Ünlü şarkıcı o dönemde “Doğurganlığım konusunda agresif olmak ve kendimi korumak zorundayım” demişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu