GündemSosyal

Haluk Levent Deniz Akkaya’ya 5 Milyonluk Tazminat Davası Açtı

Deniz Akkaya, Haluk Levent'in Sezgin Baran Korkmaz ile bir fotoğrafını yayınlayarak insanları dolandırdığını söyledi. Haluk Levent ise Deniz Akkaya'nın iddialarına sosyal medyadan cevap vererek tazminat davası açacağını duyurdu.

Haluk Levent’in insanları dolandırdığını iddia eden Deniz Akkaya, “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir” dedi. Deniz Akkaya’nın bu söylemi üzerine sosyal medyadan açıklamalarda bulunan Haluk Levent, Deniz Akkaya’ya 5 milyon TL’lik tazminat davası açıp depremzedeler için kullanacağını duyurdu.

Akkaya’nın paylaşımlarına cevap veren Levent ise “Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya da başladılar. Sezgin Baran Korkmaz’ın gecesinde 5 ailenin tüm sıkıntılarını çözmesi için çıktım. Konser faturam çıkarsa rezil rüsva olmaya hazırım Deniz Akkaya’ya 5 milyon TL’lik dava açıp depremzedeler için kullanacağım” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.