GündemSosyal

Haluk Levent: Kendimizi Anlatmaya Çalışmaktan Yoruldum

Haluk Levent, ''Kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Bundan sonra tüm açıklamalar Ahbap Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılacaktır.'' sözleriyle dikkat çekti.

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinin ardından kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile bölgelere giderek, maddi manevi yardımlar yapan Haluk Levent, bu süreçte açıklama yapmaktan işlerine odaklanamadığını söyledi. Levent, “Herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum.” diyerek aldığı yeni kararı açıkladı.

Yapılan eleştiriler sonrası derneğinin incelenmesi için İçişleri Bakanlığı’na çağrıda bulunan Haluk Levent, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği tarafından incelemeye alındıklarını söyledi. Twitter hesabından paylaşım yapan ünlü isim,”Bizlerden hesap isteyen ‘ne yaptın açıklasana’ diyen Twitter’daki hesaplara şunu söyleyeyim.” sözlerini paylaştı.

Levent, ”Bizler 24 Mart’ta ilk denetim raporunu açıklayacağız. Sizin savunduğunuz dernek ya da kurumların da 24 Mart’ta denetim raporunu açıklamalarını ısrarla istemenizi öneriyorum. Ben Haluk Levent olarak bu kadar açıklama yapmaya çalışmaktan, herkese kendimizi anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Bundan sonra tüm açıklamalar Ahbap Derneği Yönetim Kurulu tarafından ahbap hesabından yapılacak.” açıklamasını yaptı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.