GündemSosyal

Haluk Levent, Milletvekili Adayı Mı Oluyor? Açıklama Geldi!

Kurucusu olduğu Ahbap derneği ile yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent'in siyasete atılacağı iddia edildi. Bir partiden milletvekili adaylığı teklifi aldığı konuşulan Levent, hakkındaki iddiayı yalanladı.

Kurucusu olduğu Ahbap derneği ile yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent’in siyasete atılacağı iddia edildi. Bir partiden milletvekili adaylığı teklifi aldığı konuşulan Levent, hakkındaki iddiayı yalanladı.

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler 11 ilimizde büyük yıkımlara neden oldu. Kurucusu olduğu Ahbap derneği ile depremin ardından bölgelere giderek yardımlar dağıtan Haluk Levent’e bir partiden milletvekilliği teklifi gittiği ileri sürüldü.

ÖYLE BİR ŞEY YOK!

Twitter hesabından konu ile ilgili açıklama yapan Haluk Levent, “Bugün de başka bir siyasi parti gönüllüleri siyasete gireceğimi yazmışlar. Tabii ki öyle bir şey yok. Yıllarca yazdım. Olmadı, olmayacak. Zaten bir siyasi partiye girsem patavatsızlığımdan ve şapşallığımdan partinin oyu dibe düşer. Şu anda tek gündemim deprem. Bilginize” diyerek iddiayı yalanladı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.