MüzikMüzik Haber
Trend

Haluk Levent’in Kampanyasına Büyük Destek!

Haluk Levent'in müzisyenlerin ödenmemiş faturalarının ödenmesi için başlattığı kampanyaya bir destek de Müzikonair'ın label şirketi Musixen'den geldi. Öte yandan şarkıcı Edis ve Aleyna Tilki de projeye katkı sundu.

Kademeli normalleşme planına müzik sektörünün dahil edilmemiş olması, sektör çalışanlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştı. Birçok sahne emekçisi, sosyal medya üzerinden isyan etmişti. Daha önce müzisyenlere yardım kampanyası düzenleyen Haluk Levent, bu kez yeniden harekete geçti.

MÜZİKONAIR’IN LABEL ŞİRKETİNDEN 50 BİN TL’LİK DESTEK!

Müzisyenlerin ödenmemiş faturalarının ödenmesi için kampanya başlatan Haluk Levent, bu haberle müzisyenlere umut vermişti. Levent’in kampanyasına destek verenlerden biri ise Müzikonair’ın label şirketi Musixen oldu. Musixen, kampanyaya 50 bin TL’lik destek verdi.

musixen haluk levent müzisyen destek fatura kampanya twitter

ALEYNA TİLKİ’DEN 30 BİN TL’LİK YARDIM

Öte yandan Haluk Levent, Edis ve Aleyna Tilki’nin de projeye destek olduğunu duyurdu. Daha önce de müzisyenlere destek olmak için kıyafetlerini satışa sunmak isteyen Aleyna Tilki, bu projeye katkı sunarak sözünü tuttuğunu gösterdi. Tilki’nin kostümü 30 bin TL’den alıcı buldu.

edis aleyna tilki haluk levent müzisyen destek fatura kampanya twitter

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu