MüzikMüzik Haber

Hamile Sevgilisi Olduğu Öne Sürülen Sinan Akçıl’dan Jet Açıklama

Uzun süredir birlikte olduğu Burcu Kıratlı’dan ayrılan Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisinden bebek beklediği öne sürülmüştü. Sinan Akçıl’dan açıklama geldi.

Sinan Akçıl, eski eşi ve sevgilisi Burcu Kıratlı ile yollarını ayırdı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Burcu Kıratlı’nın kıskançlıklarından bunalan ünlü popçu, ayrılık sürecinde gönlünü Bakülü bir psikoloğa kaptırdı. Ünlü popçunun yeni sevgilisinden bir de bebek beklediği öne sürüldü.

Ortaya atılan iddialar sonrası Sinan Akçıl‘dan açıklama geldi. Haberin tamamen uydurma olduğunu söyleyen Sinan Akçıl, ”Kendisiyle 15-20 günlük bir ayrılık sürecinde olmamıza rağmen Burcu benim hale sevdiğim ve değer verdiğim tek kadındır. Bu ayrılık sürecinde ”sadece duyumlara dayanarak” yapılan mide bulandırıcı haberlere itibar edilmemesini rica ediyorum. Hukuki haklarımızı kullanmak üzere gerekenleri yapacağımızı bildirmek isterim” ifadelerine yer verdi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.