AstrolojiSosyal

Hande Kazanova Müzik Onair’a Anlattı! Ağustos Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Ünlü astrolog Hande Kazanova, Ağustos ayına ilişkin astrolojik tahminlerini Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’a anlattı. Ünlü astrolog, ”Ağustos ayı herkes için önemli. Ağustos’ta Oğlak burcunun etkilerini görebiliriz. Finansal konular bu ay gündemde olacak.” ifadelerine yer verdi.

İşte Hande Kazanova’nın açıklamaları;

‘Ağustos Ayına Parasal Konular Hakim’

Bu ayın parasal konularla alakalı olduğunu söylemleyebiliriz. 3 Ağustos’ta akşam saatlerin Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Türkiye’de bu Dolunay parasal hatta oturmuş durumda. Ağustos ayında ödemeler ve parasal konular gündemde olacak. 4 Ağustos ile beraber altında hareketlenmelerin yüksek olacağını ön görüyorum. 12 Ağustos’tan sonra altında çok hızlı hareketlenmeler bekleyebiliriz. Altın uzun vadede en karlı yatırım aracı olacağını söyleyebiliriz. Altın, gümüş ve bitcoin arasındaki bağlantılar çok benzer.

‘Eğitim İle İlgili Konular Yeniden Ele Alınabilir’

Depresyona dikkat etmemiz gereken bir zaman dilimindeyiz. Bardağı boş tarafından algıladığımız bir dönemdeyiz. Jüpiter eğitim konularıyla ilgilidir. Ben okulların Ağustos ayında açılacağını düşünmüyorum. Bu alanda geri adım atılacağını düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde okullarla ilgili konular yeniden gündeme gelebilir. Jüpiter 13 Eylül’de düzeliyor. Oğlak burcuna da bakmamız gerekiyor. Eylül ayı önemli. Ağustos ve Eylül ayı itibariyle bazı zorlanmalar olabilir. Bu ay Aslan ayı. Aslan burçları için önemli.

‘Liderleri Konuşacağımız Bir Süreç’

Aslan burcu liderler ve yöneticilerle alakalı bir burçtur. Liderleri çok konuşacağımız da bir süreç. Hükümetlerin ağzından çıkacak laflara odaklanabiliriz. Arka planda ciddi anlamda hesaplaşmaların döndüğü bir süreç. Dünya genelinde Amerika’nın Çin’e yaptırımları örnek olarak. Çin burada kilit nokta. Çin’in önümüzdeki dönemde vereceği karar dünyanın gidişatını etkileyecek. Mars gerilerken bir takım yanlış adımlar atılır. Mars gerilemesinde ilk kavgayı çıakrtan kaybeder. Bu ay Aslan enerjisiyle birleşecek. Bütün ülkeler birbirine ültimatom verebilir. Hem ağustos hem de eylül ayında çok ilginç şeyler yaşayacağız. Bu ayın sonunda Amerika’nın haritası hareketleniyor. 22 Ağustos itibariyle Amerika’da çok ilgiç hareketlenmeler var.

”7 – 22 Ağustos Arası Kadersel Olaylar Gündemde”

7 Ağustos ve 22 Ağustos’ta güney ay düğümü galaktik merkezle birleşiyor. 27 derece yay burcu ile bağlantılı. Dünyevi olaylardan ziyade üst benlikle bağlantı kurmak anlamında çok ilgili. Ben diyorum ki dünyanın bağırsaklarını temizlediği bir dönem. Herkesin geçmişte yaşadığı eylemleri, haksızlıklar teker teker önüne geleceği bir süreç. Bu süreçte çok kadersel olaylarla uğraşacağız.

Burçlara dair yorumlar ve daha fazlası için canlı yayın tekrarı;

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/YTXT6
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.