MüzikMüzik HaberVitrin

Hande Yener: Ben Yaşıma 23 Diyorum, Müzikle Hayata Başladım!

Müzik kariyerinde 23 yılı geride bırakan Hande Yener, 'Ben yaşıma 23 diyorum. 23 kariyer yılım. Müzikle hayata başladım.'' dedi.

Önceki gün İstanbul’da sahneye çıkan Hande Yener, imajında büyük bir değişikliğe gitti. Saçlarını kızıla boyatan şarkıcı, “Benim için değişik bir şey oldu” dedi.

Yeni yaşını sahnede kutlayan şarkıcı “Ben yaşıma 23 diyorum. 23 kariyer yılım. Müzikle hayata başladım, oradan devam edeceğiz” dedi.

Daha fazla…

Şu sıralar 15 şarkıdan oluşan yeni albümünün çalışmalarını sürdüren Hande Yener, Posta’dan Suna Akyıldız’a konuştu.

Kariyerine dair pişmanlıkları olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, ”Ben hiçbir zaman yapımcısının yönlendirdiği bir solist olmadım. Kalıplara girmedim. Yönlendirilen paket şarkıcılardan olmadım. Kendi yolumu kendim çizdiğim için hatalarımı bile seviyorum.” açıklamasında bulundu.

Yaz aylarında çıkması beklenen albümü ile ilgili iddialı konuşan Hande Yener, ”Bu şarkılar, bu albüm başkasının olsaydı gerçek anlamda kıskanırdım. ‘Böyle bir albümün karşısında duramam’ diye düşünürdüm.

Herkes yeni bir şey arıyor. Ama yeniyi nasıl yapacağını da bilmek gerekiyor… Genco Ecer bu konuda çok başarılı. Tek bir şarkı için bir sanatçıyı 30 yıl seven, dinleyen insanlarımız var. Ben o sahiplenmeyi seviyorum. Bu neslin yerine gelen Z kuşağı ise onların tam zıttı. Beğenileri, talepleri, yaşam tarzları farklı. Ben müzik tarzımla tüm kuşakların beğenisini yakalamayı hedefliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.