Hande Yener Meme Kanseri Sürecini Anlattı: Tatile Diye Ameliyata Gittim! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Hande Yener Meme Kanseri Sürecini Anlattı: Tatile Diye Ameliyata Gittim!

Geçtiğimiz yıl meme kanseri teşhisi konulan Hande Yener, o günlere dair konuştu... Yener, ''Bir sene kimseye söylemedim. Anneme tatile gidiyorum dedim, ameliyat oldum'' dedi.

Hande Yener, bir yıl önce kendisine meme kanseri teşhisi konduğunu ve ameliyat olduğunu daha önce açıklamıştı. Ünlü şarkıcı o günlere dair konuştu. 49 yaşındaki ünlü popçu, “Anneme tatile gidiyorum dedim ve ameliyat oldum. Bir sene boyunca kimseye söylemedim” dedi.

Yener şöyle devam etti;

”Beş gün hastanede yattım ve ‘Artık gidebilirsin’ dedikleri gün Altın Kelebek’te ödül alıp, ameliyatlı bir şekilde performans sergiledim. Omuzlarımdaki direnler ve vücudumdaki kablolar görünmesin diye vatkalı bir ceketle sahneye çıktım. Bu hastalık ile birlikte ‘Neden yaşıyorum?’ diye sorguladım ve görevimin bu konuda kadınları bilinçlendirmek olduğunu fark ettim.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)