MüzikMüzik Haber

Hande Yener: Nerede Eski Polemikler? Magazinin Heyecanı Gitti

Hande Yener, müziğini yaptığı 'Eksi Bir' filminin özel gösterimine katıldı ve gazetecilerle bir araya geldi. Yener, magazin dünyasındaki eski polemiklerin eksikliğinden dert yandı.

Hande Yener, müziğini yaptığı ‘Eksi Bir’ filminin özel gösterimine katıldı ve gazetecilerle bir araya geldi. Yener, magazin dünyasındaki eski polemiklerin eksikliğinden dert yandı. Hande Yener, ”Nerede eski polemikler? Heyecanı gitti magazinin!” dedi.

Yönetmenliğini Uygur Akkaya’nın yaptığı, başrollerinde Uğur Yücel, Altan Erkekli, Berk Hakman, Asena Tuğal, Erkan Köse, Serhat Özcan ve Turgay Tanülkü’nün yer aldığı üç filmlik serinin ilk halkası olan ‘Eksi Bir’in özel gösterimi gerçekleşti. 51 yaşındaki Hande Yener, filmin müziklerini hazırladığı için özel gösterime katıldı ve basın mensuplarıyla buluştu.

Sezen Aksu Bana Çok Kızdı

Yaza harika sürprizleri olduğunu dile getiren Hande Yener, “Hiç beklenmedik şarkılar benden çıktı. Çok heyecanlandım ve gece Sezen Aksu’yu aradım. Hemen dinlettim ona da, bayıldı şarkıya. Sonra bana kızdı, ‘Sen niye bu kadar zamandır beste yapmıyorsun?’ dedi. Söyledikleri şeylere ben de iyice yükseldim ve üretmeye devam ediyorum”

Kabuğuma Kapandım

Geçtiğimiz aylarda annesi Yıldız Özyener’i kaybeden Yener, zor bir süreçten geçtiğini ve hala geçmekte olduğunu dile getirdi. “Kabuğuma kapandım biraz. Mutsuz olduğumda bunu kameralara yansıtmak istemiyorum. Dinleyicim bunu görsün istemiyorum. Konserlerimde çok destek oluyorlar, sevgilerini çok fazla hissettiriyorlar. Sahne bana iyi geliyor, çok özlüyorum. Acısı çok derin ama doğanın da kanunu bu. Biraz yardım alarak biraz da müzik yaparak atlatmaya çalışıyorum,” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu