Müzikonair Hande Yener’den Demet Akalın Açıklaması: O Zamanlar Çok Ergendik… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hande Yener’den Demet Akalın Açıklaması: O Zamanlar Çok Ergendik…

Hande Yener, bir zamanlar tartışmalı olduğu Demet Akalın ile ilgili, ''Bitti geçti o günler o zamanlar çok ergendik'' dedi.

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile birlikte Ümraniye Millet Bahçesi’nde konser veren Hande Yener, bir zamanlar tartışmalı olduğu Demet Akalın ile ilgili, ”Bitti geçti o günler o zamanlar çok ergendik” dedi.

10 yıl sonra ilk kez Ümraniye Millet Bahçesi’nde peş peşe sahneye çıkan ikili, 30 bin kişiye konser vermişti. Hande Yener, ”İkimiz aynı gün, aynı yerde çok büyük bir enerji patlaması yaşandı. Demet de çok iyiydi. Pozitif bir güce dönüştü kavgalar. Şu anda seyirciyi de çok eğlendiriyor bu durum. Bitti geçti gitti o günler o zamanlar çok ergendik hepimiz. İşin hırsı, işin verdiği heyecanla birbirimizle tartışıyorduk” açıklamasını yaptı.

‘Avrupa Turnesine Çıkacağız’

Ünlü şarkıcı daha önce de aralarındaki buzları erittiği Demet Akalın ile avrupa turnesi planladıklarını duyurmuştu. Dev projelere imza atmayı planlayan Hande Yener, “Şimdi biz iki kraliçe birlikte dev projelere imza atacağız. İkimizin büyük enerjisinden ortaya büyük başarılar çıkacak. İkimiz için gelen bu rekor seyirci katılımı için de değerli halkımıza çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer vermişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu