Hande Yener'den Tartışma Yaratacak Sözler: Herkes Dünya Starı Ama Konserlere Biz Çıkıyoruz! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Hande Yener’den Tartışma Yaratacak Sözler: Herkes Dünya Starı Ama Konserlere Biz Çıkıyoruz!

Hande Yener, müzik piyasasına ilişkin çarpıcı açıklamalarıyla yine polemiklerin fitilini ateşledi. Ünlü şarkıcı, ''Hiçbir zaman yönlendirilen paket şarkıcılardan olmadım. Rakamlara baktığında herkes dünya starı. Konserlere biz çıkıyoruz. Onlar konser yapmıyor.'' dedi.

Şu sıralar 15 şarkıdan oluşan yeni albümünün çalışmalarını sürdüren Hande Yener, Posta’dan Suna Akyıldız’a konuştu.

Kariyerine dair pişmanlıkları olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, ”Ben hiçbir zaman yapımcısının yönlendirdiği bir solist olmadım. Kalıplara girmedim. Yönlendirilen paket şarkıcılardan olmadım. Kendi yolumu kendim çizdiğim için hatalarımı bile seviyorum.” açıklamasında bulundu.

Milyonluk dinlenme sayıları hakkında konuşan Hande Yener, sözünü sakınmadı ve şunları söyledi;

Rakamlara baktığında herkes dünya starı ama ortada yoklar. Fıkra burada bitti. Neredeler? Konserlere biz çıkıyoruz. Onlar konser yapmıyor ama en çok dinlenen onlar güya! Algı yaratmak işte bu…

Aslında hepsi tecrübeyle kazanılıyor. Sanırım sevenlerimi çok sahiplendiğim için ‘Kraliçe’yi çok yakıştırdılar uzun bir süre. Şu sıralar ‘Diva’ olarak görmeye başladılar. Ben de artık kendimi diva gibi hissediyorum.

‘Bu Albüm Başkasının Olsaydı Kıskanırdım’

Yaz aylarında çıkması beklenen albümü ile ilgili iddialı konuşan Hande Yener, ”Bu şarkılar, bu albüm başkasının olsaydı gerçek anlamda kıskanırdım. ‘Böyle bir albümün karşısında duramam’ diye düşünürdüm.

Herkes yeni bir şey arıyor. Ama yeniyi nasıl yapacağını da bilmek gerekiyor… Genco Ecer bu konuda çok başarılı. Tek bir şarkı için bir sanatçıyı 30 yıl seven, dinleyen insanlarımız var. Ben o sahiplenmeyi seviyorum. Bu neslin yerine gelen Z kuşağı ise onların tam zıttı. Beğenileri, talepleri, yaşam tarzları farklı. Ben müzik tarzımla tüm kuşakların beğenisini yakalamayı hedefliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Posta | Suna Akyıldız

Kaynak
Posta | Suna Akyıldız
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)