Müzikonair Hande Yener’den Yıllar Sonra Nez İtirafı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hande Yener’den Yıllar Sonra Nez İtirafı!

Hande Yener kendisi ve şarkıları hakkında internet ortamında yer alan bazı iddialara ve dedikodulara Twitter hesabından yanıt verdi.

Hande Yener kendisi ve şarkıları hakkında internet ortamında yer alan bazı iddialara ve dedikodulara Twitter hesabından yanıt verdi. Ünlü popçu, özellikle internetteki ‘Kelepçe’ isimli şarkısının Nez için yazıldığına dair iddialar hakkında ilk kez açıklama yaptı. Öte yandan Ya Tutarsa şarkısının önce kendisine verildiğini ancak kendisine yakıştıramadığı için şarkıyı reddettiğini söyledi.

Hande Yener’in 2006 yılında piyasaya sürülen dördüncü stüdyo albümü Apayrı’da yer alan Alper Narman, Fettah Can ve Bülent Aris imzalı Kelepçe şarkısının 2004 yılında Nez için yazıldığı iddiaları müzik dünyasında uzun yıllar konuşulmuştu. Hatta Vikipedi gibi bazı kaynaklarda bile şarkının Nez için yazıldığı, şarkı yazarları arasında Nez’in de olduğu bilgileri yer alıyor.

Kimsenin Elinden Bir Şey Almam

Ünlü şarkıcı hakkındaki bu söylentilere yıllar sonra noktayı koydu. Hande Yener, ”Kimsenin elinden bir şey almam, almadım da. Benim çalıştığım kişileri ikna etmek için ne teklifler oluyor, anlatsam roman olur. Şarkı o dönem benim ekibimle yapılmış ve 1 yıl boyunca beklemiş, anlaşma şartlarına uyulmamış ve iş çıkarılmamış. Söz yazarı, besteci ve yapımcı tarafından bana verildi.” dedi.

Ya Tutarsa’yı Kendime Yakıştıramadım

Öte yandan bir Twitter kullanıcısı Gülşen’den dinlediğimiz Altan Çetin imzalı Ya Tutarsa şarkısının önce Hande Yener’e verildiğine dair bir paylaşımda bulundu.

Hande Yener bu iddiayı doğruladı ve şunları söyledi;

”Reddettim. Acele Etme’den sonra yakıştıramadım kendi sesime. Gülşen’e yakıştı sorun yok”

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu