Müzikonair Harbiye Açıkhava’da Bol Rock Starlı Broadway Rüzgarı Çocuk İstismarına Dur Diyecek!.. | Müzikonair
EtkinliklerKonser

Harbiye Açıkhava’da Bol Rock Starlı Broadway Rüzgarı Çocuk İstismarına Dur Diyecek!..

Ünlü 4 kadından Ayça Varlıer, Aslı Gökyokuş, Özge Borak ve Fatma Turgut birlikte seslendirecekleri Spring Awekening müzikalinden ‘Mama Who Bore Me’ ve ‘The Dark I Know Well’ parçaları ile çocuk istismarına dur diyecekler…

Rock starlarla, müzikal starları aynı sahnede buluşturan Rock Müzikaller projesi, Harbiye Açıkhava’da 24 Eylül akşamı Broadway rüzgarı estirecek.

ÇOCUK İSTİSMARINA DUR DİYECEKLER!

Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Fatma Turgut ve Özge Borak birlikte yorumlayacakları Spring Awakening müzikalindenMama Who Bore Me ve The Dark I Know Well parçaları ile çocuk istismarına dur diyecekler. Sadece bu proje için biraraya gelen dört ünlü kadın, ülkemizde son zamanlarda meydana gelen ve kanayan bir yara olan olaya karşı ne kadar duyarlı olduklarını gözler önüne serecekler. Nur Doğan Sonbahar imzalı çok özel bir koreografi ile sahnelenecek olan parçalar seslerini duyuramayan tüm çocuklar adına onların sesi olacak şekilde sahnelenerek çocuk istismarına dikkat çekecek!

BOL ‘STAR’ LI MÜTHİŞ BİR KADRO…

Zuhal Olcay’ın guest star olduğu Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi ve Şehnaz Sam gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı projenin müzik direktörü Tuluğ Tırpan, yönetmeni Onur Turan ve koreografı Nur Doğan Sonbahar.

TARİH: 24 EYLÜL PAZARTESİ

SAAT: 21:00

YER: HARBİYE AÇIKHAVA TİYATROSU

BİLETLERwww.biletix.com ve biletix satış noktalarında, SATIŞTA !

Bilet fiyatları 60 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

PR :

Burcu Bulut | brc.bulut@gmail.com | 0 536 514 62 16

Emre Duymaz | duymazemre@gmail.com   | 0 535 311 86 72

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)