Müzikonair Hasan Yalkın Yeni Bestesi İle Farkını Ortaya Koydu | Müzikonair
Albüm & SingleLyricsMüzikVideo

Hasan Yalkın Yeni Bestesi İle Farkını Ortaya Koydu

Hasan Yalkın'ın, MüzikOnair Türkiye etiketiyle yayınlanan "Lâ İlâhe İllallâhül Melikül Hakkul Mübîn" isimli tekli çalışması yayında.

Hasan Yalkın’ın, MüzikOnair Türkiye etiketiyle yayınlanan “Lâ İlâhe İllallâhül Melikül Hakkul Mübîn” isimli tekli çalışması yayında.

Dünyanın en çok beste yapan sanatçılarından biri olan Hasan Yalkın, yeni klip ve besteleri ile müziğe dönüş yaptı. 39 yıllık müzik hayatındaki tecrübesi ile hazırladığı bestelerini, yeni konseptiyle hayata geçireceğini belirtti. Uzun zamandır beste yapan sanatçı, geçtiğimiz günlerde zikir ile uyumladığı bestesinin yeni klibini yayınladı. Dinleyicilerden yeni tarzı ile oldukça beğeni topladı.

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

Spritüel çalışmalarla birçok eğitimlerde vermiş birisi olarak, bestelerini zikirler ile birleştirirek farklı bir bakış açısı oluşturmak istiyor. Kendisi ile yaptığımız söyleşide;

‘’Zikirlerin hayatımızda çok önemli bir yeri var. Bunu hatırlamamız ve hayatımıza dahil etmemiz önemli. Tekrar eden zikirler, yüksek enerjiler oluşturur. Bu durumda bizi farkındalığa ulaşmamıza yardımcı olur. Bu yüzden bestelerimi zikirler ile oluşturup hazırladım. Şuan hazırda 1300 üzerinde bestem bekliyor. Bunları sırasıyla müzik camiasına ve dinleyicilerimin beğenisine sunacağım.’’ Dedi. Ayrıca yakın zamanda ise Türkiye ve dünya çapında turne hazırlığında olduğunu belirtti.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu