GündemSosyal

Hayatının Film Olacağını Açıklayan Dilan Polat Müzikonair’a Konuştu

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden güzellik merkezleri zinciri sahibi iş insanı ve fenomen Dilan Polat'ın hayatı film olacak.

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden güzellik merkezleri zinciri sahibi iş insanı ve fenomen Dilan Polat’ın hayatı film olacak. Instagram’da 7 milyondan fazla takipçi sayısına sahip Dilan Polat, hem iş hem de özel hayatını takipçileriyle paylaşırken hemen her gün magazin gündeminde geniş yankı uyandırıyor.

İlginç ve başarılı kariyer yolculuğu ve lüks yaşantısıyla hayatı oldukça merak edilen Dilan Polat’ın yaşam öyküsü beyaz perdeye aktarılacak. Senaryosu tamamlanan filmle ilgili Müzikonair’a konuşan Dilan Polat, çekimlere önümüzdeki ay başlanacağını söyledi.

Dilan Polat açıklamasında şunları kaydetti; ”Filmde ben oynamayacağım. Cast belli olunca öğreneceksiniz. Henüz birçok şey net değil. Çekimlere önümüzdeki ay başlanacak. Yakın bir zamanda küçük bir teaser yayınlayacağız”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.