Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Hayki Rap Dünyasına Sitem Etti: ‘Beni Yalnız Bıraktınız’

Dün yayınladığı “Deli” isimli disstrack ile Patron’a cevap veren Hayki rap camiasına ve yakın dostlarına sitem etti.. Eski dostlarının kendisini yalnız bıraktığını dile getiren  Hayki, ”Ben de işlerin buraya varmasını istemezdim. Beni yalnız bıraktınız. Bunca yıldır yanımda değildiniz madem geçip karşımda durun. Canım pahasına bu müziği ve haklı kavgamı savunacağım.” açıklamasında bulundu.

PMC stüdyolarında aynı çatı altında yıllar önce birlikte çalışan rap dünyasının aralarında dargınlık bulunan isimlerinden Hayki ve Patron geçtiğimiz haftalarda birbirlerine attıkları disslerle dikkat çekmişti. İkili müzikal atışmalarının yanı sıra sosyal medyalardan da birtakım açıklamalarda bulunmuştu. Son olarak konuyla ilgili konuşan Hayki, takipçilerine içini döktü.

Hayki şöyle konuştu;
“Bende işlerin buraya varmasını istemezdim. Başından beri satılmış rapçiyi oynayıp masal yazan, beni çocuğum yaşında insanların önüne atan, Yıllarca emek verdiğim markayı ve label’ı tenezzül edip haber dahi vermeden başkalarıyla işbirliği adı altında satan, üstüne beş para etmez rapçilere izin verip 10 yıllık dostunun annesine sövdüren, yetmezmiş gibi kendi disslerinde motherfucker diye bağıran dostlarıma söyleyecek sözlerim vardı. Kabuslarda, kendi kendime konuşmalarımda son buldu. Üzerime atılan iftiranın acısını 10 ay boyunca çektim, yeterince saygısızlık gördüm. Ben dostlarıma kişisel ilişkilerimde dahi lan dememiş biriyimdir. İlk kural saygı! Siz bunu unuttunuz eski dostlar. Tek beklediğim yanımda durmanızdı. Ben ne olursa olsun yanınızdaydım. Hep beraber güleceğiz bu da tek düşüm derken hepimizden bahsediyordum tüm Türkçe Rap’ten. Beni yalnız bıraktınız. Bunca yıldır yanımda değildiniz madem geçip karşımda durun. Canım pahasına bu müziği ve haklı kavgamı savunacağım. 33 sene sustum. Bırakın biraz konuşayım.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bende işlerin buraya varmasını istemezdim. Başından beri satılmış rapçiyi oynayıp masal yazan, beni çocuğum yaşında insanların önüne atan, Yıllarca emek verdiğim markayı ve label’ı tenezzül edip haber dahi vermeden başkalarıyla işbirliği adı altında satan, üstüne beş para etmez rapçilere izin verip 10 yıllık dostunun annesine sövdüren, yetmezmiş gibi kendi disslerinde motherfucker diye bağıran dostlarıma söyleyecek sözlerim vardı. Kabuslarda, kendi kendime konuşmalarımda son buldu. Üzerime atılan iftiranın acısını 10 ay boyunca çektim, yeterince saygısızlık gördüm. Ben dostlarıma kişisel ilişkilerimde dahi lan dememiş biriyimdir. İlk kural saygı! Siz bunu unuttunuz eski dostlar. Tek beklediğim yanımda durmanızdı. Ben ne olursa olsun yanınızdaydım. Hep beraber güleceğiz bu da tek düşüm derken hepimizden bahsediyordum tüm Türkçe Rap’ten. Beni yalnız bıraktınız. Bunca yıldır yanımda değildiniz madem geçip karşımda durun. Canım pahasına bu müziği ve haklı kavgamı savunacağım. 33 sene sustum. Bırakın biraz konuşayım. D E L İ Y O U T U B E’D A Y A Y I N D A Yakında tüm tımarhanelerde! Produced by. @erosahiin Mix: Hayki Mastering: Hayki Söz: Hayki Müzik: Hayki Deli: Hayki

Hayki 👑 Unique 👑 (@hayki34)’in paylaştığı bir gönderi ()

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.