MüzikMüzik Haber

Hayki’den Patron Açıklaması: ”Pasif Agresif Davrandım”

Hayki, bir dönem yakın meslektaşı ve arkadaşı olan rapçi Patron ile ilgili konuştu. Geçtiğimiz yıl birbirleriyle dissleşen ikilinin arasının uzun süredir bozuk olduğu biliniyordu. Rap müziğin güçlü temsilcilerinden Hayki, katıldığı bir Youtube programında kendisine yöneltilen Patron ile ilgili sorular karşısında açıklama yaptı.

Olayı başından itibaren kendi açısından özetleyen Hayki, ”Ben de mevzular buraya gelsin istemezdim. Fevri bir insan olduğum için belki fevri davrandım. Pasif agresif davrandım.” ifadelerine yer verdi.

İşte Hayki’nin Patron ile ilgili açıklamaları;

”Bir algı oluştu. Bu algının oluşacağını belki tahmin ediyordu. Bilmiyorum. Belki böyle bir algı oluşturulmuştur. Hayki’ye ‘Yemek yediği kaba sıçtı’ Hayki’ye ihanetçi yaftası yapıştırıldı. Yıllardır bu müziğin içindeyim. İnsan arkadaşını bu pozisyona düşürmemeli. Yanlışlıkla da olduysa bir şekilde önüne geçmelisin. Biz birebir bunun muhabbetini yapamadık. Sonuçta bir diss yayınlandı. Diss sonunda bir punchline yapıldı. O punchline çok içliydi. İnsanlar da bu adam bunu terk etti, gitti bu herif de bunu yaptı. Ben birdenbire ihanet eden oldum.Aslında öyle bir şey yoktu.

Bu Basemode olaylarında falan her şey planlıydı. Kimin nereye albüm vereceğini, kimin kimlerle çalışacağını zaten başından beri konuşuyorduk. Bu böyle birbirimizle görüşmedik ben ondan sonra birden başka bir şirketle çıktım gibi bir olay da yok.

Son güne kadar, anlaşmaya varana kadar her şayi birlikte planlamıştık. Onun da haberi vardı benim de. Şarkı yayınlamadan önce birbirimize demoları dinleten adamlarız. O çıkacak işten benim haberim yoktu mesela. Çıktığında dinledim ve tepkiler anında başladı. Yalnız bıraktın şeklinde.

Ben de mevzular buraya gelsin istemezdim. Fevri bir insan olduğum için belki fevri davrandım. Pasif agresif davrandım. Bu linç dalgası sürekli büyüdü. Sonra birlikte inşa edilmiş şeylerin altına girip bana küfür edilmesini hazmedemedim. Bu bir uyarı ateşi gibi bir şeydi. Ben bunu yaptım sen de bana dönersin gibiydi. İnsanlar sürekli kaosu, magazini seviyor. Buna yer vermemek lazım. ”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.