MüzikMüzik Haber

Hayko Cepkin’den Şok Açıklama: “Sektör Fosilleşmiş Mantar Kafalıdan Oluşuyor”

Ünlü rockçı Hayko Cepkin, Sözcü’den Sercan Meriç’e verdiği röportajda müzik dünyasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Koronavirüse karşı önlem alan Hayko Cepkin, eve kapanmaya alışık olduğunu ve daha önce “Sandık” adlı albümü için 10 ay boyunca evden çıkmadığını belirtti. Salgının etkisi sona erdiğinde neler yapacağını da anlatan sevilen rockçı, verdiği röportajda aynı zamanda müzik sektörüyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

“FOSİLLEŞMİŞ MANTAR KAFALI…”

Meriç’in “Bu sürecin sonunda sizce dünyada ve müzik alanında köklü değişimler olması mümkün mü?” sorusunu sorması üzerine Cepkin şu yanıtı verdi:

“Sektör pek çok fosilleşmiş mantar kafalıdan oluşuyor. Değil müzik piyasasının değişimi önce kendi ruhları ile ilgili değişimler ile ilgilensinler. Zaten bunu değiştirebiliyorlar ise sisteme de katkısı sirayet edecektir.”

Ünlü rockçının bu açıklamasıyla ilgili müzik dünyasının diğer öne çıkan isimlerinin ne tepki vereceği ise merakla bekleniyor.

Röportajın tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/qyLaC
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.