MüzikMüzik Haber

“Hepsi Birleşiyor” İddiaları Sonrası Gülçin Ergül’den İlk Açıklama!

Bir döneme damga vuran Hepsi grubu, geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya geleceği yönündeki iddialarla gündeme gelmiş ve Hepsi hayranları heyecanlanmıştı. Konuyla ilgili ilk açıklama Gülçin Ergül’den geldi.

İlgili Haber: Hepsi Üyeleri Arasında Sıcak Gelişme

2008’de grup üyelerinden Gülçin Ergül’ün ayrılması sonrasında Hepsi grubu hayranları üzülmüş ve grup, çalışmalarına 3 üyeyle devam etmişti. Geçtiğimiz günlerde Gülçin’in üyelerden Eren Bakıcı’yla Instagram’da tekrar takipleşmesinin gündeme gelmesi sonrasında “Hepsi tekrar mı bir araya geliyor” sorusu kafaları karıştırmıştı.

Konuyla ilgili Kanal D’nin magazin programı 2. Sayfa’ya konuşan Gülçin, açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

“Verdiğim kararın sonuna kadar arkasındayım. Eren’le takipleştik. Kimseye karşı negatif bir duygu beslemediğimi, kimseyle sorunum olmadığını ilettim. Onlar da Cemre’ye de bunu ilettiler Yasemin aracılığıyla. Cemre de benimle bir sorunu olmadığını iletti. Eren’in kalbimde yeri ayrıdır zaten, her zaman bunu söylüyorum. Böyle bir durumu görmek istemediğim için engellemiştim ama artık bir sorunum olmadığını düşünüyorum ve 11 yıl sonra sorunların aşılması gerektiğini düşünüyorum. Eren’i özledim.”

İşte o anlar;

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.