Müzikonair Hera Aslan: Ozan’ı Arabesk Şarkılarımla Duygulandırıyorum | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Hera Aslan: Ozan’ı Arabesk Şarkılarımla Duygulandırıyorum

Hera Aslan evde sevgilisi Ozan Doğulu'ya da arabesk şarkılar söylediğini ve sevgilisini şarkılarıyla duygulandırdığını açıkladı.

Aranjör ve DJ Ozan Doğulu (51) ile dört yıldır birlikte olan şarkıcı Hera Aslan’ın (32), katıldığı bir yılbaşı etkinliğinde sevgilisiyle yan yana gelerek fotoğraf çekildiği anlar sosyal medyada gündem olmuştu. Doğulu’dan uzun olan Hera, yüksek topuk tercih edince, sevgilisiyle arasındaki fark da açılmıştı.

Basın mensuplarının ”Boy farkı hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Doğulu, ”Geri zekalılar diye düşünüyorum. Aşık olmanın boy ile alakası var mı? Boyum minyon tipli biri gibi. Ben uzun boylu birini buldum” cevabını vererek gülmüştü.

Hera Aslan evde sevgilisi Ozan Doğulu’ya da arabesk şarkılar söylediğini ve sevgilisini şarkılarıyla duygulandırdığını açıkladı.

Ozan Doğulu ile ilişkisi dolu dizgin devam eden Hera Aslan, Ateşehir’deki konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ”Bugün ilk kez farklı bir kafa denemek istiyorum. Geçmişte Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses ve Ebru Gündeş şarkılarını dinleyerek büyüdüm. Sahnede iyi bir dönem yaşıyorken onların şarkılarını söylemek istedim. Farklı bir konsept yapıyoruz, arabesk olacak tamamen. Beni de heyecanlandırıyor bu konsept” diyen Hera Aslan, repertuarını açıkladı.

Aslan; “Ebru Gündeş, Müslüm Gürses gibi sanatçıların şarkılarını ekledim. Hüzünleneceğiz bu akşam. Sonunda da baharlar gelecek tabii ki. İlk kez deniyorum bu konsepti ama diğer sahnelerimde de devam edecek.” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu