Hidra, Spotify'da Şarkılarını Yayınlamayacağını Söylemişti: Vazgeçti! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Hidra, Spotify’da Şarkılarını Yayınlamayacağını Söylemişti: Vazgeçti!

Şarkıcı Hidra, deprem felaketinin ardından Spotify'ın tavrını ve ilk günlerde bir paylaşımda bulunmamasını eleştirmişti. Bu yüzden Hidra, bağış yapmadıkları sürece şarkılarını bu platformda yayınlamayacağını açıklamıştı. Şarkıcı, bu sözünden vazgeçti. 

Şarkıcı Hidra, deprem felaketinin ardından Spotify’ın tavrını ve ilk günlerde bir paylaşımda bulunmamasını eleştirmişti. Bu yüzden Hidra, bağış yapmadıkları sürece şarkılarını bu platformda yayınlamayacağını açıklamıştı. Şarkıcı, bu sözünden vazgeçti.

O dönem psikolojik bir gerginlik yaşadığını belirten Hidra, bağış meblasını belirtme konusunda haklı olmadığını düşündüğünü söyledi. Rapçi, sosyal medya hesabında paylaştığı yazının devamında konu ile alakalı şu ifadelere yer verdi: “Müzikle insanlara dokunabilmek bizim elimizden gelen en iyi şey. Müzik sayesinde yarattığım geliri ihtiyacı olan insanlarla paylaşabilmem için bunu yapabileceğim mecrada şarkı yayınlamaya devam etmeyi düşünüyorum”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)