MüzikMüzik HaberVitrin

Hidra, Spotify’da Şarkılarını Yayınlamayacağını Söylemişti: Vazgeçti!

Şarkıcı Hidra, deprem felaketinin ardından Spotify'ın tavrını ve ilk günlerde bir paylaşımda bulunmamasını eleştirmişti. Bu yüzden Hidra, bağış yapmadıkları sürece şarkılarını bu platformda yayınlamayacağını açıklamıştı. Şarkıcı, bu sözünden vazgeçti. 

Şarkıcı Hidra, deprem felaketinin ardından Spotify’ın tavrını ve ilk günlerde bir paylaşımda bulunmamasını eleştirmişti. Bu yüzden Hidra, bağış yapmadıkları sürece şarkılarını bu platformda yayınlamayacağını açıklamıştı. Şarkıcı, bu sözünden vazgeçti.

O dönem psikolojik bir gerginlik yaşadığını belirten Hidra, bağış meblasını belirtme konusunda haklı olmadığını düşündüğünü söyledi. Rapçi, sosyal medya hesabında paylaştığı yazının devamında konu ile alakalı şu ifadelere yer verdi: “Müzikle insanlara dokunabilmek bizim elimizden gelen en iyi şey. Müzik sayesinde yarattığım geliri ihtiyacı olan insanlarla paylaşabilmem için bunu yapabileceğim mecrada şarkı yayınlamaya devam etmeyi düşünüyorum”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.