Ana Sayfa » Müzik » Hilal Özdemir’den Eski Eşi Hakkında Bomba İddia

Hilal Özdemir’den Eski Eşi Hakkında Bomba İddia

oduller-reklam-banner

Eski eşi Hilal Özdemir,  nafaka iddialarına yanıt veren Hazım Körmükçü’yü şiddetle suçladı. Hilal Özdemir, eski eşi hakkındaki açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz haftalarda Kanal D’nin 2. Sayfa adlı magazin programının canlı yayınında gözyaşları içinde mağdur olduğunu, iki çocuğunun babası Hazım Körmükçü’nün nafaka parasını ödemediğini, maddi güçlük çektiğini söyleyen Hilal Özdemir’e geçtiğimiz günlerde Hazım Körmükçü cevap verdi.

Hilal Özdemir ve iki çocuğunun nafaka parasını ödemek için enstrümanına kadar sattığını söyleyen Hazım Körmükçü’nün açıklamaları, Hilal Özdemir’i kızdırdı. Bunun üzerine Hilal Özdemir, yeni açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Hilal Özdemir, yazılı açıklama yaparak eski eşine şunları söyledi:

Çamur at izi kalsın

”Maalesef çocuklarımın babası bir TV kanalında yaptığı röportajda söylediği asılsız beyanlarıyla beni ve çocuklarımı inanılmaz bir şekilde yaraladı ve incitti. 14 yıllık evliliğimiz süresince eski kayınpederim bana “Kızım kazanırken para biriktir” demiş, ben de “Varken dibine kadar yaşarım yoksa avuç açarım” şeklinde cevap vermişim. Bu çamur at izi kalsın anlayışı ile yaptığı, son derece çirkin, aşağılayıcı, yalan ve uydurma ifade ile hem beni, hem de çocuklarımı toplum içinde küçük düşürmeye çalıştığı açıkça görülmektedir.”

Hazım Körmükçü’nün babasıyla aramızda böyle bir diyalog asla geçmediği gibi, bu ifade ne benim tarzım, ne de dünya görüşümdür. Zaten beni tanıyan herkes böyle olmadığını bilmektedir.

İşsiz kalmasının nedeni kadınlara uyguladığı şiddet

Medyada kendisinin prestijini sarsan beyanatlar vermem nedeniyle sanat camiasındaki tüm kapıların kendisine kapandığını ve işsiz kalmasının sorumlusunun da ben olduğumu belirtmiştir. Bu da tam anlamıyla suçluluk psikolojisiyle kendini aklamak, çocuklarına ödemek zorunda olduğu ve 5 aydır ödemediği nafakalarına kılıf bulmak için bana attığı çirkin bir iftiradır. Aksine işsiz kalması kendisinin daha önce bana ve ayrıldığı sevgilisine dolayısıyla kadınlara uyguladığı şiddet nedeniyle olmuştur. İsteyen herkes Google’da arama yaparsa çok kolay bir şekilde bu gerçekle ilgili kayıtlara ulaşabilir.”

Hilal Özdemir’den Eski Eşi Hakkında Bomba İddia

Reklam
oduller-reklam-banner