Müzikonair Hilton İzmir Kararından Vazgeçti: Oteli Depremzedelere Açacak | Müzikonair
GündemSosyal

Hilton İzmir Kararından Vazgeçti: Oteli Depremzedelere Açacak

Hilton İzmir’in de Kahramanmaraş’ta yaşanan depremde evini kaybeden veya evi zarar gördüğü için giremeyen depremzedeler için açılması talep edilmişti. Ancak talep reddedilmişti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hilton Oteli deprem mağdurlarına açacaklarını duyurdu.

Hilton İzmir’in de Kahramanmaraş’ta yaşanan depremde evini kaybeden veya evi zarar gördüğü için giremeyen depremzedeler için açılması talep edilmişti. Ancak İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hissedarlarla yaptığı görüşme sonrası talep reddedilmişti. Bu durum sosyal medyada tartışma konusu yaratmıştı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bugün sosyal medyada yaptığı açıklamada yüzde 23,5 ortağı oldukları Hilton Oteli deprem mağdurlarına açacaklarını duyurdu. Tunç Soyer, şu ifadelere yer verdi: “Büyük ortak Ata Holding ile yaptığımız görüşmeler olumlu sonuçlandı. Teknik inceleme ve düzenlemenin ardından otel geçici konaklamaya açılacak”

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)