MüzikMüzik Haber

Hülya Avşar: İsteyen Çıplak Gezebilir

Nükhet Duru'nun "Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama n’olur bu tayt olayına bir dtaytur deyin artık" sözlerine Hülya Avşar'dan yanıt geldi.

Nükhet Duru, geçen haftalarda bir hazır giyim markasının defilesine katıldı, sonra bir otelin davetinde sahneye çıktı. Şarkıcı, bazı hemcinslerini kızdıracak açıklamalar yaptı. “Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama n’olur bu tayt olayına bir dur deyin artık” demişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/nukhet-durudan-tartisma-yaratacak-cikis-tayt-olayin-dur-deyin/

Sanat camiasından bazı isimler Nükhet Duru’yu desteklerken bazı isimler de bu yorumu eleştirdi. Duru sözlerine, “Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam. Ancak öbür türlü çorapla sokakta dolaşan birçok kadın görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil” diye devam etmişti.

FATİH ÜREK DESTEKLEMİŞTİ

Fatih Ürek de Nükhet Duru’nun açıklamaları için, “Tamam genç kızlarımız giysin de, ilk önce bir proporsiyonlarına bir baksınlar. Eskiden ona ‘içlik’ derlerdi. İçlik gibi bir şey o yani, ben bu konuda Nükhet’e çok katıldım. Tamam giysinler de, en azından tunikle falan biraz örtsünler. Göbekleri açık, oraları açık” dedi.

HÜLYA AVŞAR SON NOKTAYI KOYDU

Tepki çeken bu sözlere Hülya Avşar’dan da yorum geldi. Hülya Avşar, “İsteyen istediğini giyebilir, isterlerse çıplak da gezebilirler” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.