MüzikMüzik Haber

Hülya Avşar: Yakışıklı Adam Cazip Gelmiyor

Hülya Avşar; dün çıkardığı şarkısının klibindeki partnerini yolda yürürken bulmuştu. Konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

Her zaman çıkarttığı şarkılar ve magazine verdiği demeçlerle magazinin ilgi odağı olan Hülya Avşar son klibiyle de konuşuluyor. Klibinde yolda yürürken çevirdiği birini oynatan Avşar, bu konuda söylenenlere sessizliğini bozdu.

Spora verdiği önemle bilinen Hülya Avşar; haftanın belirli günlerinde yürüyüş yapıyor. 59 yaşındaki sanatçı, hiç tanımadığı, yazılımcı olduğu öğrenilen Murat Altan’ı bu yürüyüş sırasında fark etti ve durdurdu.

“ÇOK YAKIŞIKLI ADAM CAZİP GELMİYOR”

Kendisini tanıtan Avşar, “Klibimde oynar mısınız?” diyerek, teklifte bulundu. Kısa süre şok yaşayan kişi, klipte oynamayı kabul etti. Hülya Avşar bu süreci, “Epey bir oyuncu aradık. Hep yakışıklı yakışıklı jönler buluyorlar. Açıkçası çok yakışıklı adam cazip gelmiyor, sevmiyorum. Sonra yürüyüş yaparken bir baktım karşıdan karizmatik bir adam geliyor. İşte bu olmalı klipte dedim! Kendisi önce inanamadı. Dalga geçtiğimi zannetti sonra ‘Ne olacak ki benim için de hatıra olur’ dedi. Biraz masraflı bir çalışma oldu ama değdi.”

Hülya Avşar’ın klibinde oynattığı Murat Altan’ı görenler şaştı kaldı! Birçok kişi Murat Altan’ı, Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na benzetti.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.