EkranSosyal

Hülya Avşar ‘Yıldız De Bana’ Yarışmasıyla Ekranlara Dönüyor

Birçok ünlü ismin keşfedilmesine ön ayak olan Hülya Avşar "Yıldız De Bana" yarışmasıyla ekranlara geri dönecek. Hülya Avşar, sektöre yeni oyuncular kazandıracak.

Birçok ünlü ismin keşfedilmesine ön ayak olan Hülya Avşar “Yıldız De Bana” yarışmasıyla ekranlara geri dönecek. Hülya Avşar, sektöre yeni oyuncular kazandıracak.

tv100’ün haberine göre, “Yıldız De Bana” yarışmasında oyuncu koçluğunu Hamdi Alkan yapacak. Alkan yarışmacıların oynayacakları metinlerle ilgilenecek ve onları jüri üyelerine karşı savunacak.

Kerem Alışık da “Star De Bana” yarışmasının diğer bomba ismi oldu. Ünlü aktör her hafta canlı olarak yayınlanacak olan yarışmada sektöre genç isimlerin katılmasına ön ayak olacak.

Yarışmanın 3. jüri üyesi ise güçlü oyunculuğuyla tanınan genç kuşağın önde gelen isimlerinden Büşra Pekin… Mart ayında yayınlaması planlanan “Yıldız De Bana”nın elemeleri yakında 7 ilde yapılacak.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.