MüzikMüzik HaberVitrin

İBB Yanıt Vermişti Ama… Demet Akalın’dan Yeni Hamle!

Demet Akalın'ın koronavirüse rağmen toplu taşımalarda oluşan yoğunluğa tepki göstermesi üzerin İBB sözcüsü Murat Ongun'dan yanıt geldi.

Demet Akalın, iki gün önce Twitter hesabından İstanbul’dan olduğunu iddia ettiği, kalabalık bir toplu taşımada fotoğrafı paylaşarak “Yorumsuz” notunu bıraktı. Akalın’ın o paylaşımı yorum yağmuruna tutuldu. Ardından İBB sözcüsü Murat Ongun ise “Demet Hanım, umarız kısa zamanda tüm sektörler normale döner. Ancak, bu arzunuzu vurgulamak için kullandığınız fotoğraf İstanbul’dan değil Madrid’den, bilginize.” yanıtını verdi. Ünlü popçu ise Ongun’a “Umarım en kısa zamanda” dedi. 

Tüm bunların ardından Demet Akalın, bu kez Cevizlibağ’da bir toplu taşıma aracının tıklım tıklım halini gözler önüne seren video paylaştı. Koronavirüse rağmen sosyal mesafenin hiçe sayıldığı o görüntüler karşısında Akalın “Cevizlibağ yorum olabilir” notunu bıraktı. Akalın’ın bu paylaşımı, takipçilerini ikiye böldü. Kimileri metrobüsün hep kalabalık olduğunu öne sürerken kimileri ise ünlü şarkıcının yaptığı bu çıkışı destekledi. Öte yandan İBB tarafından konuyla ilgili gelecek açıklama ise merak konusu oldu.

demet akalın ibb sözcüsü murat ongun twitter

demet akalın ibb sözcüsü murat ongun twitter

demet akalın ibb sözcüsü murat ongun twitter

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu