Genel Bilgiler

İbo Show’a Konuk Sanatçı Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Yeni albüm/single piyasaya sürmüş bir şarkıcıysanız, sesinizi geniş kitlelere duyarabilmek için medyadan faydalanmanız gerekecektir.

Adınızı yeni yeni duyuran bir müzisyenseniz veya yeni albüm/single piyasaya sürmüş bir şarkıcıysanız, sesinizi geniş kitlelere duyarabilmek için medyadan faydalanmanız gerekecektir.

Bu noktada radyo, YouTube veya dijital platformlarda katıldığınız yayınlar kadar oldukça önemlidir. Ancak kuşkusuz en önemli mecralardan biri de televizyondur. Televizyondaki hatırı sayılır, saygın, seçkin ve reytingi yüksek programlara katılarak müzikal çalışmalarınızı ve sanatçı kimliğinizi tanıtmanız oldukça yerinde bir harekettir.

Televizyon Programlarına Konuk Olmak

Ekranların en çok izlenen programlarından İbo Show, Demet ve Alişan’la Sabah Sabah gibi müzikal içerikli programlara katılabilirsiniz. Bununla birlikte Söylemezsem Olmaz, 2. Sayfa gibi ulusal kanalların magazin programları tanıtım için konuk olabileceğiniz diğer programlardandır.

Peki ama bu denli izleyicisi yüksek ve reytinglerde üst sıralarda yer alan programlara nasıl katılacaksınız? Bir sanatçının medya mecraları, program yapımcıları ve konuk koordinatörleriyle birebir iletişime geçmesi son derece istisnai bir durumdur. Sanatçılar genel olarak konuk olmak adına bu programlarla iletişime geçmezler. Bu hem sanatçı kimliğini zedeleyebilir hem de prestij kaybı olarak anlaşılabilir. Burada devreye PR ve basın danışmanları girer. Eğer güçlü bir PR hizmeti alıyorsanız, profesyonel ellerdeyseniz, bu programlarla hızlıca sizin adınıza iletişime geçilir. Peki İbo Show’a konuk olmak , Demet Akalın’a konuk olmak ve 2.sayfa’ya konuk olmak için hangi PR şirketiyle çalışmalısınız?

muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

İbo Show’a Konuk Olmak

Türk televizyonlarının en çok izlenen show programlarından İbo Show’un 9 yıllık aranın ardından yeniden ekranlara dönmesi izleyiciyi adeta ekrana kilitledi. Cumartesi akşamları izleyiciyi ekranlara kilitleyen program, her hafta birçok ünlü sanatçıyı ağırlıyor. Poll Production yapımcılığında yeniden ekranlara gelen İbrahim Tatlıses’in programında her hafta genç müzisyenlere de yer ayrılıyor. Sesini duyurmak isteyen genç müzisyenler İbo Show’a konuk olmak için iletişime geçtiklerinde programa konuk olarak katılabiliyor ve sosyal medyada ilgi çekiyor.

Demet ve Alişan’la Sabah Sabah’a Konuk Olmak

Geçtiğimiz sezon Star Tv’de yayımlanmaya başlayan Demet Akalın ve Alişan’ın sunuculuğunu yaptığı sabah programı, reytinglerde üst sıralarda yer almayı başarıyor. Program, haftaiçi her gün birbirinden ünlü konuklarıyla müzik ziyafeti yaşatırken, sesini duyurmak isteyen müzisyenler için de fırsatlar sunuyor. Bu zamana kadar birçok bağımsız müzisyen bu program aracılığıyla sesini duyurma fırsatı elde etmiştir. Demet Akalın ve Alişan’a konuk olmak konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Magazin Programlarına Konuk Olmak

Bu programların yanı sıra Söylemezsem Olmaz ve 2.Sayfa gibi popüler programlara konuk olarak da müzikal çalışmalarınızı tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz. Magazin ağırlıklı sohbet programlarına konuk olarak katılan sanatçılar hem yeni çalışmalarını dinleyicisine anlatma fırsatı buluyor, hem de bu programlar aracılığıyla kitlesini genişletiyor. Söylemezsem Olmaz’a konuk olmak ve 2.Sayfa’ya konuk olmak konusunda PR danışmanlarımız tüm bilgileri sizlere aktaracaktır.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam
Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/ZxHgc
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.