GündemSosyal

İbrahim Tatlıses Depremzedeler İçin Harekete Geçti! Bodrum’daki 5 Evini Bağışladı

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Türkiye'de yaşanan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın çağrısı üzerine harekete geçti.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Türkiye’de yaşanan depremlerin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın çağrısı üzerine harekete geçti. Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini “Evim Yuvan Olsun” kampanyası kapsamında depremzedeler için açtı. Tatlıses, yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Şimdi yaraları sarma zamanı” ifadesini kullanarak, imkanı olanlara da çağrıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ise, “Evim Yuvan Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin depremzedelere destek olmasını hedeflediklerini belirtti. Oktay, ikinci evi olan veya kullanmadığı yazlık evi olan kişilerin evlerini depremzedelere bedelsiz olarak sunabileceklerini ya da uygun şartlarda kiraya verebileceklerini açıkladı. Bu amaçla, hayırseverlerin evlerini kampanya kapsamında ilan edebilecekleri bir internet sitesi de oluşturuldu.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.