İbrahim Tatlıses'ten Torununa Haksız İşgal Davası! -
SosyalSosyal Medya

İbrahim Tatlıses’ten Torununa Haksız İşgal Davası!

İbrahim Tatlıses, Sarıyer'deki evinde oturan torunu Mert Tatlıses'e dava açtı. İbrahim Tatlıses, ''Evimde 5 yıldır izinsiz oturuyor. Maddi ve manevi zarara uğradım'' dedi.

İbrahim Tatlıses, Sarıyer’deki evinde oturan torunu Mert Tatlıses’e dava açtı. İbrahim Tatlıses, ”Evimde 5 yıldır izinsiz oturuyor. Maddi ve manevi zarara uğradım” dedi.

Akşam’da yer alan habere göre, İbrahim Tatlıses, Sarıyer Oyak Sitesi’ndeki dairesini izni dışında 5 yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla büyük oğlu Ahmet Tatlıses’in oğlu, torunu Mert Tatlıses’e ‘el atmanın önlenmesi’ ve ‘ecrimisil (haksız işgal tazminatı) davası açtı.

Tatlıses’in avukatı Yağız Karadenizli aracılığı ile verdiği dilekçede ”Kızım Dilan Çıtak Tatlıses evlenmeye karar verdikten sonra bu evde oturmasını istedim. Ancak dairenin Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğini öğrendim. Gönderilen ihtarnamelere rağmen daireden çıkmayan Mert Tatlıses, senelerdir bu daireden çıkmamış ve kira bedeli ödememiştir” ifadeleri yer aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)