Icardi İle Adı Anılan Simge Sağın, Galatasaray Formasını Geri Çevirdi -
GündemSosyal

Icardi İle Adı Anılan Simge Sağın, Galatasaray Formasını Geri Çevirdi

Galatasaray taraftarları Simge Sağın'ın 'Aşkın Olayım' şarkısını Galatarasay'ın futbolcusu Mauro İcardi'ye ithaf etmişti. Simge Sağın'ın, Icardi'nin bugün attığı Instagram hikayesine kalpli yanıt vermesi dikkat çekmiş, dedikoduları başlatmıştı. Sağın'ın bu akşamki konserinde Galatasaray formasını geri çevirmesi olay oldu. 

Galatasaray taraftarları Simge Sağın’ın ‘Aşkın Olayım’ şarkısını Galatarasay’ın futbolcusu Mauro İcardi’ye ithaf etmişti. Simge Sağın’ın, Icardi’nin bugün attığı Instagram hikayesine kalpli yanıt vermesi dikkat çekmiş, dedikoduları başlatmıştı. Ünlü ikili birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmişti. Sağın’ın bu akşamki konserinde Galatasaray formasını geri çevirmesi ise olay oldu. Bir dinleyicisinin formayı uzatması üzerine şarkıcının kartal pençesi yapması tartışma konusu yarattı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)