Müzikonair İkilem’in ”Kaybolurum Gülüşünde” Adlı Yeni Single Çalışması Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideo

İkilem’in ”Kaybolurum Gülüşünde” Adlı Yeni Single Çalışması Yayında

Geçtiğimiz yıl "Bir Sebebi Var" şarkısı ile müzikseverlerin kalbine taht kuran İkilem, yayınladığı "Kaybolurum Gülüşünde" bugün hayranlarıyla buluştu.

Müzik hayatına 2010’lu yıllarda başlayan ve 2020 yılının en çok dinlenen gruplarından birisi olan İkilem, yeni teklisi “Kaybolurum Gülüşünde” ile hayranlarını sevindirdi.

Dinlemek için tıklayabilirsiniz.

Vokalde Serhat Karan, geri vokalde Serhat Karan ve Uğur Ateş, elektrik ve akustik gitarda Cem Şengül, davulda Ömer Arslan ve bass gitarda Onur Kamer’in yer aldığı “Kaybolurum Gülüşünde” şarkısının söz ve müziği Serhat Karan’a ait.

Şarkı, eski güzel günlere duyulan özlemi anlatıyor

İkilem grubu yeni çıkardığı “Kaybolurum Gülüşünde” için şu sözleri söyledi:
“Zamanı elinde tutamayan insanoğlu için hayat su gibi akıp giderken, geçmişten gelen bazı duygular içimizi sızlatan bir hatıra olur bizler için. Yeri doldurulamamış bir aşkı ya da yarım kalmış bir hikayeyi zihnimizde tekrar tekrar yaşar, geçip giden yıllara hayıflanırız. Şarkı, eski güzel günlere duyulan özlemi anlatırken, bitmemiş bir aşkın çağrısını içten ve şiirsel bir dille aktarıyor.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)