GündemSosyal

İkinci Kez Aldatan Cem Belevi İrem Derici’nin Gazabına Uğradı: Çeyrek Popçu!

Bir süre önce aşk yaşamaya başlayan İrem Derici ve Cem Belevi, ayrıldı. Cem Belevi'nin İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva isimli bir mankenle aldattığı iddia edildi.

Daha önce ihanet nedeniyle ayrılan çift, ikinci defa ihanet nedeniyle ilişkilerini sonlandırdı. Akşam saatlerinde ise İrem Derici, sosyal medyadan ayrılıkla ilgili bir paylaşım yaptı.

Daha önce de Cem Belevi tarafından aldatılan İrem Derici, Cem Belevi’yi affetmişti. Aldatmayı alışkanlık haline getiren Cem Belevi bu defa İrem Derici’nin gazabına uğradı.

İrem Derici “Saltanat sona erdi ‘çeyrek popçu’. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” ifadeleriyle bir paylaşım yaptı.

Pek çok kez ‘Cem Belevi İrem Derici reklam için birlikteler’ şeklinde çıkan haberlere destek veren bu paylaşım kafalarda soru işareti bıraktı. Nitekim ‘Hayırlı konser dilenmeler’ ifadesi kafaları karıştırıyor. Bu paylaşımdan Cem Belevi’nin konser vermek için uğraş verdiği anlaşılıyor.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.