Albüm & SingleMüzikVideo

İlkay Tan feat. Revan – Kıyamıyorum İnan Yayında

İlkay Tan feat. Revan’ın, Şahin Özer etiketi taşıyan “Kıyamıyorum İnan” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yayında. Sözleri Cengizhan Mutlu, müziği ve düzenlemesi Ozan Özdemir imzalı şarkının mix ve mastering çalışması Enver Akarcalı tarafından yapıldı. Şarkının video klibi İbrahim Şimşek – Ray Yapım üstlendi.

Şarkının radyo PR çalışması Müzik Onair PR tarafından yürütülüyor.

video klibi izlemek için tıklayın

Türk müziğini yaşatmayı misyon edinmiş bir icracı olarak, öncelikle kendi müziğimizi ve bize ait enstrümanları farklı bir sentez ile gençlere sevdirmeyi hedef alarak bu projeye giriştim. Hem TSM esintileri hem de Rap olarak adlandırdığımız gençlerin çok sevdiği günümüz müzik türünü harmanlayarak farklı bir tarz ve farkındalık yaratmak istedik.

Yıldırım Gürses’e olan hayranlığım, yıllar önce “Çal Kanunum Çal” isimli şarkı sayesinde Cengizhan Mutlu ile uzaktan da olsa tanışmamı sağlamıştı. Bir gün geldi, Ozan Özdemir sözleri Cengizhan Mutlu’ya ait bu eseri benimle paylaştı. İkinci mısrada hıçkıra hıçkıra ağlıyordum; o kadar etkilemişti ki sözleri beni… “Kaç Bahar, Kaç Yaz Geçti hasretinle Sevgilim. Yokluğunda Yılları Sayamıyorum İnan…” okumayı bitirdiğimde, etkisinden çıkamadım uzun süre.

Her şey o kadar hızlı gelişti ki. Sözlerinin etkisi ile adeta büyülenmiştim. Bir anda anılarımın içinde buldum kendimi. Bir de böyle güzel bir beste ile nasıl bütünleşmişti eser… Gönül rahatlığıyla okuyabilirdim ve okudum severek, hissederek.

Öncelikle bu eserde beni destekleyen çok değerli yapımcım Şahin Özer Bey’e her an yanımda olan Genel Koordinatörümüz Yadigar Akyol Bey’e değerli sözleriyle .Cengizhan Mutlu Bey’e, müzik ve aranjörüm Ozan Özdemir Bey’e bana rap vokal destekleriyle Revan’a, klip yönetmeni İbrahim Şimşek Bey ve RAY YAPIM ekibine, Stüdyo TINI Sn. Abdurrahman Tarikçi Beye, mix&mastering Sn. Enver Akarcalı Beye, İstanbul Strings Yaylı Grubuna, Hakan Emre Ziyagil Bey’e, Korhan Arısan Bey’e, klipte emeği geçen küçük oyuncularımıza, Alper Canvar, İlknur Münüsoğlu, Ümit Koral ailelerine ve emeği geçen tüm gönül dostlarına teşekkürlerimi borç bilirim. İyi ki dokundunuz şarkıma. Hepiniz yüreklerinizi, emeklerinizi kattınız. Teşekkürler…
Ayrıca bu eser ile hem farkındalık projemi hedefine ulaştırmış, hem de şiir ve sözleriyle Sn. Cengizhan Mutlu Beyefendi’yi sevgiyle selamlama fırsatı bulmuş oldum.

Saygılarımla.

İLKAY TAN

 

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.