MüzikMüzik Haber

İlker Kaleli’den Sıla Açıklaması: Baktığımız Yerde Aynı Şeyi Görüyoruz

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, oyunculuk ve müzik kariyerinden Sıla ile olan ilişkisine kadar pek çok soruya Hakan Gence röportajında yanıt verdi.

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, oyunculuk ve müzik kariyerinden Sıla ile olan ilişkisine kadar pek çok soruya Hakan Gence röportajında yanıt verdi.

İlker Kaleli, Sıla ile 3 yıldır devam eden birlikteliğine dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kaleli, ”Eğer doğru insanla doğru zamandaysan aşk olumlu anlamda değişip daha güzel oluyor. Bizim birbirimiz için şans olan yanlarımızdan biri de o, baktığımız yerde aynı şeyi görüyoruz.” açıklamasını yaptı.

İlker Kaleli, Sıla ile olan tanışma öyküsünü de şöyle anlattı;

Tanışıyorduk zaten. Bizimki nasıl tanıştığımızdan ziyade bir buluşma oldu. Aslında önemli kısmı orası. O buluşma için de her iki taraf için bir zaman geçmesi, bir şeylerin yaşanması, konuşulması, dinlenmesi gerekiyormuş. Tanışıklığımız vardı. Daha sonrasında bir iş üzerinden tekrar bir muhabbet oldu, sonra tekrar koptuk. Derken bahsettiğim buluşma, aslında birbirini görme anına denk geldik ve ondan sonra da zaten başladı. Önceden belki birbirimizi görecek yaşta ve tecrübede değildik. Sonrası çok hızlı ve kendiliğinden aktı. Çok uzun bir süre birbirimize ne kadar benzediğimize şaşırdık, hâlâ da bazen gülüyoruz buna. Yani aşkın ömrü üç yıldır, beş yıldır gibi şeyler de buralarda anlamını yitiriyor. Çünkü bir formül yok. Karşındakiyle beraber şekilleniyorsun, karşıdakiyle beraber cümlelerin hepsinin anlamı oluyor, o açıdan bence ikimiz de çok şanslıyız. Çok güzel bir şey yaşıyor ve çok iyi anlaşıyoruz.

Röportaj: Hürriyet | Hakan Gence

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu