Ana Sayfa » Sosyal » Gündem » İngilizler Müzik Onair’a Talip!

İngilizler Müzik Onair’a Talip!

oduller-reklam-banner

Müzik Onair’ın da aralarında bulunduğu Onair Company şirketine 1,5 milyon pound karşılığında İngiltere merkezli şirket Sky UK Limited Grubu talip oldu.

Onair Company son yıllarda müzik ve kültür-sanat sektörü adına önemli çalışmalara imza atmasıyla adından söz ettiriyor. Sky UK Limited Grubu Müzik Onair Dergi, Müzik Onair Sahne, Müzik Onair PR, Müzik Onair Records, Müzik Onair Akustik, Müzik Onair Ödülleri ve SinemaPort bünyesinde hizmet veren Onair Company’nin SinemaPort hariç diğer birimlerine talep gösteriyor.

Ankara’daki bir fon şirketi aracılığıyla harekete geçen İngiltere merkezli şirket Sky UK Limited Grubu ile Onair Company ilerleyen günlerde detayları görüşecek.

ONAIR COMPANY CEO’SUNDAN İLK AÇIKLAMA

Sky News’ın Müzik Onair ve alt grupları için teklif aldığını dile getiren Onair Company CEO’su Özcan Beylan, ”Sky News grubu yeni kurduğumuz SinemaPort haricinde Müzik Onair’ın tüm marka ve şirket hisselerinin tamamını satın almak istiyor. Biz öncelikle %50’sini vermek istemiştik ancak onlar tamamını almak istiyor. 1,5 milyon pound teklifle geldiler fakat yönetim olarak değerlendiriyoruz. Henüz karar verilmedi. Görüşmeler sürüyor. Bu Türkiye için de güzel bir teklif aslında. Korona günlerinde yabancı bir yatırımcının Türkiye’den bir şirketle ilgilenmesi bizi çok onure etti. Sky News heyeti ile birlikte uçuşlar normale dönünce Türkiye’de bir toplantı gerçekleştireceğiz.” dedi.

İngilizler Müzik Onair’a Talip!

İngilizler Müzik Onair’a Talip!

oduller-reklam-banner
haberalani